ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

W dniu 25.11.2020 r.  przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Święta Misia. Każde dziecko w tym dniu przyszło do przedszkola ze swoim- misiem. Dzieci poznały historię święta, wspólnie bawiły się przy piosenkach „ Jadą, jadą misie”, „Misiowa pobudka”, „Pluszowy miś”.  Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne, konkursy, quizy, misiowe tańce… Przedszkolaki pod opieką p. Ewy Kosińskiej przygotowały teatrzyk pt. „Złotowłosa i trzy misie”. Widownia była bardzo zainteresowana przedstawieniem.

    Dziś pluszowy miś to kultowa zabawka na całym świecie i mimo upływającego czasu oraz pojawiania się coraz bardziej nowoczesnych rozrywek dla dzieci, bywa największym przyjacielem dziecka.

Ewa Kosińska

Galeria:

Skip to content