Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe

W dniu 1 października 2020 roku na obiektach MOSiR w Olecku rozegrane zostały  Powiatowe Sztafetowe Biegi  Przełajowe. Na start stawiły się szkoły podstawowe i średnie.

 W kategorii  dzieci, czyli  rocznik 2008 i młodsi, zarówno dziewczęta, jak i chłopcy ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Olecku zajęli II miejsce. Natomiast w kategorii młodzieży, czyli rocznik 2006 – 2007 dziewczęta zajęły I miejsce, a chłopcy II miejsce.

„Przełaje” są wyzwaniem dla wielu doświadczonych sportowców. To rywalizacja nie tylko z przeciwnikiem, ale również z naturą, gdyż bieg odbywa się na nierównym podłożu,     z górki i pod górkę, kiedy brakuje już tchu, a wiatr nie zawsze jest sprzymierzeńcem walczących zawodników. Kto się podjął tego wyzwania i wystartował, już odniósł osobisty sukces!

Gratulujemy wszystkim zawodniczkom i zawodnikom  za godne reprezentowanie naszej szkoły i życzymy dalszych startów i sukcesów.

Alina Kalinowska

Skip to content