TRENUJ W OLECKU Z IGNACZAKIEM, TRYBAŃSKIM i LIJEWSKIM

TRENUJ W OLECKU Z IGNACZAKIEM, TRYBAŃSKIM i LIJEWSKIM

16 sierpnia 2020 o godzinie 10.00 w Hali Lega w Olecku odbędzie się wyjątkowe wydarzenie. Gwiazdy sportu – Krzysztof Ignaczak Cezary Trybański i Marcin Lijewski uszyją sport na miarę. Przed uczestnikami w wieku 9-12 i 13-16 lat cały dzień treningów i zmagań z gwiazdami polskiego sportu. Jest jeszcze szansa, by dołączyć i zostać uczestnikiem tego wydarzenia.

Każdy z uczestników będzie miał okazję poznać tajniki gry w siatkówkę, piłkę ręczną i w koszykówkę. Na koniec wszyscy sprawdzą swoje umiejętności w wielkim sportowym skills challenge.

Nasi mistrzowie przygotowali również specjalne podarunki dla wszystkich uczestników – każdy kto weźmie udział w treningu otrzyma specjalna campową koszulkę oraz worek treningowy. Żeby wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu należy skontaktować się z recepcją Hali Lega w Olecku pod numerem 87 520 20 48 i zgłosić udział swojego dziecka. Dokumenty niezbędne do zgłoszenia uczestnictwa można znaleźć na
www.mosir.olecko.pl/aktualnosci/wpis/szyjemy-sport-na-miare/ [2].

Impreza jest darmowa, zarówno dla uczestników, jak i dla osób, które chcą wspierać uczestników na trybunach.

Plan treningu Szyjemy sport na miarę:
9.15 – rejestracja uczestników
10.15 – wspólna rozgrzewka
10.45 – 12.30 – trening w trzech dyscyplinach
12.45 – 13.45 – skills challenge
13.30 – 14.30 – sport w naszym życiu – rozmowa z gwiazdami
14.45 – 15.45 – autografy i wspólne zdjęcia

Zapowiada się bardzo intensywny dzień z Szyjemy sport na miarę, więc
nie może Was tam zabraknąć.

Skip to content